Sala na dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026 już na Was czeka.
Wczoraj w auli swoje nagrody odebrali ci, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, w zawodach sportowych oraz w działalności artystycznej czy charytatywnej. Dzisiaj nadszedł czas na tych wybitnych. Uroczystość w sali gimnastycznej jest głównie dla nich. Specjalnie na tę okoliczność powstała nawet Aleja Gwiazd z czerwonym dywanem, po którym w kierunku statuetki filmowego Oskara, kroczyć będą najlepsi uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego. Ich imiona i nazwiska wypisane są na czterech tablicach.
Oklaskiwać ich będą zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły, przybyli na uroczystość rodzice nagrodzonych oraz ich koleżanki i koledzy z klas. Po uroczystości wszyscy udadzą się jeszcze do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami, gdzie swoje świadectwa promocyjne odbiorą pozostali. Później zostanie już tylko nagroda lub manto w domu i rozpoczną się zasłużone wakacje. Odpoczywajcie podczas nich bezpiecznie. Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas kąpieli w przeróżnych zbiornikach wodnych, podczas wędrówek po szlakach turystycznych, jazdy na rowerze i wszelkich innych aktywnościach. Wracajcie we wrześniu zdrowi, wypoczęci i gotowi na wyzwania roku szkolnego 2026/2027. Będę na Was czekał... ;)
Piotr Nizioł


